Понеділок, 29 листопада 2021 13:13

На ринок Європи заходить новий виробник електробусів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, незабаром європейськими дорогами поїдуть новітні електробуси Anadolu Isuzu, оснащені акумуляторними системами американської марки Proterra

Відповідну угоду про співпрацю підписали днями Гарет Джойс, президент Proterra Inc. та Тугрул Арікан, генеральний директор Anadolu Isuzu. У результаті обидва виробники відкривають для себе європейських ринок електробусів великого класу.

Батареї Proterra планується встановлювати на новітні низькопідлогові моделі City VOLT завдовжки 12 і 18 м, розробка яких сьогодні триває повним ходом.

Зазначимо, що сьогодні Anadolu Isuzu пропонує 8-метровий електробус Novo City VOLT, який нещодавно брав участь у турі європейськими містами.

Він оснащується електродвигуном потужністю 255 кВт. та літій-іонними батареями ємність 211 або 269 кВт., які забезпечують запас ходу до 300 та 350 км без кондиціонера та до 200 та 250 км з кондиціонером відповідно.

З новими батареями турецькі автобуси матимуть змогу проїжджати без підзарядки набагато більше. Зазначимо, сьогодні компанія Proterra випускає електробуси п'ятого покоління.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, 12-метрова модель ZX5 може комплектуватися одним або двома електромоторами (потужністю до 550 к. с.) та батареями ємністю 225, 450 або 675 кВт. У разі запас ходу сягає 526 км.

 

 


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: