Вівторок, 22 серпня 2023 11:34

New Holland створила перший у світі трактор для людей з інвалідністю

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія New Holland Agriculture, бренд CNH Industrial, випустила в комерційну продукцію перший у світі доступний сільськогосподарський трактор.

TL5 «Acessível» був розроблений для людей з вадами нижніх кінцівок, що дозволяє їм працювати в полях самостійно.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

«Люди з обмеженими можливостями, в тому числі ті, хто живе і працює в сільській місцевості, хочуть автономії, щоб вони могли самостійно здійснювати свою діяльність. Це головна передумова інклюзії.

Будучи повноцінним брендом, портфоліо якого відповідає потребам малих, середніх і великих виробників, New Holland продовжує розширювати асортимент своєї продукції, випустивши доступний трактор.

Це допоможе усунути бар’єри, через які сьогодні багатьом фермерам неможливо сісти в машину», – каже Едуардо Кербауї, віце-президент New Holland Agriculture для Латинської Америки.

Вперше представлений як концептуальний трактор на Rural Coopavel і Expodireto Cotrijal у 2020 році — двох головних сільськогосподарських ярмарках Бразилії — він зустрів схвалення публіки та преси.

Кінцевий продукт був створений у партнерстві з компанією з інклюзивної мобільності Elevittá, Arteprima та Senai з Сан-Леопольдо.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у розробці Accessible TL5 також брав участь клієнт New Holland, який користується інвалідним візком.

«Як бренд, який прагне покращити загальний досвід клієнтів, цей доступний трактор виник із реальних потреб багатьох фермерів, і вони зіграли фундаментальну роль у розробці кінцевого продукту.

І безпека завжди була на першому плані», – зауважує Флавіо Мазетто, директор з маркетингу продукції New Holland Agriculture для Латинської Америки.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: