Вівторок, 30 листопада 2021 09:48

Херсонські енергетики отримали нову 30-метрову автовишку

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це нова автовишка SKYMAN DS-300 з робочою висотою 30 м, встановлена на шасі МАЗ-6317 6х6

Цікаво, що за даними Заводу спецтехніки «Техкомплект», який постачив автовишку Херсонобленерго, якщо в попередні роки для українських енергетиків та комунальників, переважно, закуповувались 14- та 18-метрові автогідропідйомники, то, починаючи з 2020-2021 рр. значно зріс попит на автовишки з робочою висотою понад 28 метрів.

Зокрема, власниками 30, 34 і 35-метрових телескопічних автогідропідйомників з Південної Кореї стали такі корпоративні клієнти Заводу спецтехніки «Техкомплект», як Харківзеленбуд, Київенерго, Кіровоградобленерго, Чернігівобленерго, Рівнообленерго, а тепер прийшла черга енергетиків Херсонщини.

На вантажне шасі МАЗ-6317 6х6 було встановлено нову автовишку SKYMAN DS-300 з робочою висотою 30 м (аналогічний автогідропідйомник було продемонстровано на столичній виставці «Комунтех-2021» у жовтні).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автовишки такого типу проходять якісну передпродажну підготовку. На Заводі спецтехніки «Техкомплект» підбирають для клієнтів сумісне вантажне шасі, виконають великовузлове збирання автовишки, виготовляють зварену раму та здійснюють монтаж автогідропідйомника на шасі.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: