Середа, 21 липня 2021 11:35

ДТЕК отримав першу партію унікальних аварійно-ремонтних автомобілів на базі Peugeot

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія ДТЕК оновила власний автопарк аварійно-рятувальними машинами Peugeot Boxer.

Перша партія унікальних аварійно-ремонтних автомобілів вже передана замовнику, на черзі – нові поставки.

Замовнику були потрібні не прості фургони, а спеціальні автомобілі для обслуговування кабельних ліній і трансформаторних підстанцій.

Для створення таких специфічних автомобілів в якості основи були обрані фургони Peugeot Boxer у виконанні L3H3: це один із найбільших в гамі варіантів, з кузовом корисним об’ємом до 15 куб. м і вантажопідйомністю до 1 460 кг.

Також всі автомобілі були замовлені з пакетом «Бізнес», який включає в себе кондиціонер, посилену задню підвіску, датчики паркування, протитуманні фари.

Своєю чергою, Завод спецтехніки «Техкомплект» комплексно підійшов до поставленого завдання – і виконав все необхідне переобладнання: облаштування автомобіля спеціальними стелажами відповідно до запитів ремонтних бригад, перефарбування кузова і нанесення необхідних відзнак, установка сигнальних маячків жовтого кольору.

Нарешті, також був доданий другий ряд сидінь: тепер один автомобіль може відразу перевозити і все необхідне обладнання, і бригаду фахівців-майстрів по ремонту або обслуговуванню електромереж.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, всі варіанти PEUGEOT Boxer доступні з турбодизелем двигуном 2.0 BlueHDi 160. В якості трансмісії використовується 6-ступінчаста МКПП з точно підібраними передавальними числами.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: