П'ятниця, 18 червня 2021 10:50

Замовнику в Україні передані вантажівки IVECO на $1,5 млн.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, 18 червня 2021 р. «Укрпошті» передані 18 нових вантажівок IVECO EuroCargo. Нові машини будуть використовуватись для здійснення міжміських та регіональних маршрутів. Вартість склала близько 44,5 млн грн з ПДВ.

З 2017 року, коли почались оновлення автопарку «Укрпошти», закуплено вже понад 3 тис нових автівок. І тепер іх доповнено 18 новими «магістралками». До кінця року очікують отримати ще майже 2000 машин для пересувних відділень по всій країні. Про це SpecMachinery.com.ua розповів Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

IVECO EuroCargo придбані в рамках тендеру, на умовах фінансового лізингу від ОТП ЛІЗИНГ.

IVECO EuroCargo

Серед 6 компаній-учасників тендеру на закупівлю вантажівок-одинадцятитонників переможницею стала компанія ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» з моделлю IVECO EuroCargo.

IVECO EuroCargo

Загальна вартість автівок з урахуванням обслуговування (по досягненню 360 тис. км) склала 1,3 млн євро з ПДВ, що на понад 100 тис. євро дешевше, ніж середня запропонована ціна.

Вантажівки 2021 року мають спальну двомісну кабіну, GPS, двигун потужністю 252 к. с. та об’ємом 6 л. Така комплектація допомагає швидко та комфортно долати великі відстані з повною завантаженістю.

IVECO EuroCargo

«Наразі ми є свідками офіційної передачі 18 одиниць абсолютно нових вантажівок IVECO EuroСargo із промтоварними фургонами та гідробортами, які значно полегшують розвантажувальні та завантажувальні роботи і зменшують час простою автомобіля. В рамках угоди продаж авто супроводжується подовженою гарантією, а також обслуговуванням на пробіг до 360 тис. км. Ми впевнені, що синергія таких потужних брендів, як Укрпошта, ОТП Лізинг, ІВЕКО та АМАКО дозволяє досягти нового рівня результативності та ефективності поштової транспортної логістики», - прокоментував Олег Боднар, керівник відділу продажу комерційної техніки АМАКО.

Для визначення компанії-лізингодавця теж було оголошено тендер, і серед трьох претендентів перемогла компанія ОТП ЛІЗИНГ, що запропонувала найвигідніший контракт на 3 роки.

IVECO EuroCargo

«Раніше ми вже надали Укрпошті в лізинг легкі комерційні автомобілі Citroen і Fiat, а сьогодні вантажівки IVECO. Нам надзвичайно приємно, що в цьому тендері перемогли ми - найбільша і найуспішніша лізингова компанія України з портфелем 13 мільярдів гривень», - генеральний директор ОТП Лізинг Андрій Павлушин.

IVECO EuroCargo

IVECO EuroCargo

Минулого року Укрпошта закупила близько 700 авто, а цього запланована майже втричі більша закупка – 1920 авто для оновлення автопарку (70 авто) та запуску пересувних відділень (1850 авто). Так, за 5 років компанія оновила майже половину свого автопарку.

IVECO EuroCargo

IVECO EuroCargo

Нагадаємо, що у березні 2021 року Укрпошта здійснила найбільшу на ринку України закупівлю автомобілів з 1860 авто для пересувних відділень.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: