Неділя, 01 грудня 2019 21:31

Відремонтований музей DAF офіційно відкрили

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, щорічно музей відвідують близько 60 тис. відвідувачів.

З превеликим інтересом з боку суспільства, у присутності майже всіх 160 музейних волонтерів, професор Пітер ван Волленховен офіційно відкрив нещодавно відремонтований музей DAF в Ейндховені. Пан ван Волленховен є членом голландської королівської родини, яка завжди мала особливі зв'язки з DAF.

За рік музей DAF відвідують майже 60 000 відвідувачів, тож, згідно з дослідженнями TripAdvisor, це робить його одним з найпопулярніших музеїв в області Ейндховена та найпопулярнішим музеєм міста. Не збираючись спочивати на лаврах, музей DAF стає ще більш манливою цікавинкою – останні вісімнадцять місяців там велись роботи з реконструкції та модернізації; музей має на меті збільшити кількість відвідувачів до 80 000 на рік.

Приголомшливе розширення

Коли ви заходите в «новий» музей, перше, що ви помічаєте – це абсолютно нова зона входу, відремонтований ресторан, новий магазин сувенірів та свіжий, сучасний вигляд усіх цих місць. Однак найбільша зміна стає очевидною лише після входу у виставковий простір - додано абсолютно нове крило, що забезпечує більше 1100 квадратних метрів простору.

«Це фантастичне розширення дало нам ще більше місця для кращого висвітлення визначних подій з багатої історії DAF», - каже Марк Ван Доорн, президент Фонду друзів музею DAF та онук засновника DAF Хаба Ван Доорн. «Це також означає, що тепер ми можемо простежити історію DAF прямо до наших днів, що дозволяє нам підкреслити важливість сучасного транспорту, а також продемонструвати новітні розробки в цій галузі, наприклад, в галузі технології двигунів». «Van Doorne’s Aanhangwagen Fabriek», пізніше відома як «Van Doorne’s Automobiel Fabriek» завжди славилась своїми інноваційними рішеннями. Ці рішення представлені у вражаючій серії трейлерів, легкових та вантажних автомобілів, які представлені в музеї DAF.»

Офіційне відкриття

Музей був офіційно відкритий у п’ятницю, 8 листопада 2019 року, професором Пітером ван Волленховеном, який прибув до музею DAF в унікальній DAF Pony. Було виготовлено лише 15 таких вантажівок – та, на якій приїхав професор, належала голландській королівській родині.

Сердечна подяка волонтерам

«Я впевнений, що мій дід Хаб та його брат Вім Ван Доорн були б неймовірно горді, якби вони могли побачити, чого ми досягли у новому музеї DAF», - каже Марк Ван Доорн, президент Фонду друзів музею DAF. «Ми невимовно вдячні нашим більш ніж 160 волонтерам – а це здебільшого ентузіасти і колишні співробітники DAF – без яких ми не змогли б зробити це оновлення, і які переконалися, що в музеї все знаходиться на місці і що ми готові приймати відвідувачів кожного дня».

Щоб відсвяткувати офіційне відкриття нового музею DAF, у п’ятницю 22 листопада, у суботу 23 листопада та у неділю 24 листопада будуть проводитись дні відкритих дверей. У ці дні будуть знижені ціни відвідування.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: