Четвер, 30 травня 2024 11:35

Канада передала Україні унікальні машини швидкої допомоги

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Канадсько-Українська фундація передала Україні десять машин швидкої медичної допомоги класу С, спеціально виготовлених для транспортування важкохворих пацієнтів.

Нові автомобілі Ford Transit 2023 року випуску мають повну комплектацію та необхідне медичне обладнання, що значно підвищить якість надання екстреної медичної допомоги в умовах війни.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко зазначив важливість цієї допомоги, враховуючи постійні обстріли та руйнування медичної інфраструктури з боку ворога. «Ефективна та якісна робота служб екстреної медичної допомоги є критично важливою. Це про збереження життя та здоровʼя величезної кількості людей», — підкреслив Ляшко.

Він висловив вдячність канадським партнерам, завдяки яким вдалося оновити автопарк швидких, що часто стає мішенню для ворога.

Міністерство охорони здоров’я України планує використати ці автомобілі для зміцнення національної системи медицини катастроф. Нові швидкі вже розподілені між центрами екстреної медичної допомоги у Закарпатській, Львівській, Чернігівській, Сумській, Миколаївській, Херсонській та Хмельницькій областях.

Проєкт було реалізовано за пожертви громадян Канади, що демонструє глибоку підтримку України з боку канадської спільноти.

Почесний консул Канади Оксана А. Винницька-Юсипович висловила вдячність усім громадянам Канади, які своїми діями та фінансовими внесками підтримують Україну в цей складний час.

За період воєнного стану Канадсько-Українська фундація передала Україні загалом 24 автомобілі, 100 апаратів штучної вентиляції легенів та інші медичні вироби.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, внаслідок повномасштабної війни в Україні було знищено 261, пошкоджено 165 та викрадено 125 автомобілів швидкої допомоги.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: