Вівторок, 16 квітня 2024 09:55

В Україні виготовили сучасну автовишку на шасі DAYUN

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кременчуцький завод комунальної техніки «Альфатекс» відвантажив на адресу замовника автовишку CTE ZED 25 на шасі DAYUN CGC1140.

Автовишка CTE ZED 25 на шасі DAYUN CGC1140 призначена для підняття робітників, інструментів та матеріалів на висоту до 25 метрів. Ця техніка ідеально підходить для виконання будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт на висоті.

Конструкція стріли автовишки CTE ZED 25 – ричажно-телескопічна стріла коробчатого профілю (пантограф + 3-х секційна телескопічна стріла).

Всі італійські автовишки СTE виготовляються з надміцної конструкційної європейської сталі STRENX, що дозволяє знизити загальну вагу обладнання для монтажу на маловантажні шасі, а також збільшити безпеку при роботі та загальний термін експлуатації.

Люлька має можливість повороту 90+90 град.  відносно своєї осі обертання, що забезпечує додатковий комфорт і зручність при роботі, та збільшує робочу зону обслуговування.

Автовишка CTE ZED 25 в стандартній комплектації обладнана люлькою з електроізоляцією, що дозволяє оператору проводити роботи на лініях електропередачі та зв’язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, управління обладнанням здійснюється за допомогою декількох пультів: нижнім пультом управління на платформі автомобіля (керування з землі) і за допомогою пульта управління, встановленим в люльці.

Основні характеристики автовишки CTE ZED 25:

Горизонтальний виліт стріли до 11,7 метра.

Вантажопідйомність люльки до 300 кг.

Повний оберт стріли на 360 градусів.

Спосіб управління автовишки — гідравлічний.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: