Середа, 29 червня 2022 11:51

Франція посилить ЗСУ значною кількістю бронетранспортерів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, з врахуванням того, скільки в запасі у Франції є таких бронетранспортерів, можна припустити, що ЗСУ можуть посилитися не одним десятком машин VAB

Франція передасть Україні бронетранспортери типу VAB. Про це заявив міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорню в інтерв’ю виданню Le ParisienLe Parisien.

Деталі про це постачання не розголошується – відомо тільки лише те, що це буде «значна кількість» цих машин. Коли саме ЗСУ отримають бронетранспортери VAB теж не повідомляється, однак нещодавно ці машини «засвітилися» під час транспортування в Словаччині.

»Щоб швидше пересуватися в районах, які знаходяться під обстрілом противника, армії потрібна бронетехніка. Франція поставить у значних кількостях транспортні машини типу VAB, які також мають озброєння», – зауважив міністр оборони Франції.

Наразі Франція активно переозброює свої сухопутні війська, у рамках чого замінює свої VAB на VBMR Griffon – згідно з даними Military Balance, станом на 2021 рік мала в своєму активі 2189 бронемашин VAB.

Бронетранспортер VAB виробляється з середини 1970-х років компаніями Renault та Saviem. Швидкість бронетранспортера по шосе – до 110 км/год, може долати водні перешкоди.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, екіпаж складається з двох осіб, загалом БТР може перевозити до 10 осіб, оснащується переважно 12,7-мм кулеметом.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: