Вівторок, 21 червня 2022 17:49

Оперативне командування «Південь» підтвердило новий удар по Зміїному

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, військові просять режим інформаційної тиші, натякаючи на можливі нові удари по окупантах на острові

Збройні Сили України справді учора завдали удар по окупантам, що «окопались» на острові Зміїний.

Для утилізації рашистів було виконано «зосереджений удар із застосуванням різних сил та способів ураження», гарнізон ворога на Зміїному зазнав важких втрат. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Оперативного командування «Південь» на сторінці в Facebook.

Чому ЗСУ виступили з таким сухим та лаконічним повідомленням про удари по ворогу на острові Зміїний – відповідь можемо знайти у виступі речника Одеської ОВА Сергія Братчука.

Спікер заявив наступне – «операція триває, вона потребує відповідного інформаційного супроводу, і цей супровід має відбуватись у режимі тиші. Наші працюють, наші б’ють ворога».

Тут варто також нагадати заяву очільника Головного управління розвідки Міноборони України генерал-майора Кирила Буданова, зроблену на початку травня цього року про те, що Україна боротиметься за острів Зміїний стільки, скільки буде потрібно.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, поки орки контролюють Зміїний, то зможуть і далі блокувати наші порти, коли ворог втратить острів – Кремль буде вимушений остаточно «поховати» свої плани про десант біля Одеси чи на півдні Одеської області.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: