П'ятниця, 22 квітня 2022 11:19

Стало відомо, чому лише 40% ворожих крилатих ракет долітають до своїх цілей

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на цих ракетах стоїть електроніка зразка 1960-1970-хх років. Що суттєво спрощує роботу для наших Повітряних Сил

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що наші фахівці отримали в своє розпорядження зразки бортової електроніки, що була вилучена зі збитих рашистських крилатих ракет повітряного базування типів Х-55, Х-555 та Х-101.

Схоже, результат аналізу вразив навіть спеціалістів із ГУР МОУ – виявилось, що на цих ракетах стоїть електроніка та навігаційні системи взагалі радянського виробництва, зразка 1960-1970-хх років.

Якщо конкретніше – на цих ракетах стоять блоки наведення, що вироблялись «Воронезьким заводом радіодеталей», «Мінським заводом «Інтеграл» та іншими підприємствами колишнього СРСР.

Також на цих ракетах використовується навігаційна система ПГИ-2М, що розроблена в 1977 та за радянських часів встановлювалась на винищувачі типів МиГ-29 та Су-27.

Окремо наголосимо – ракети типів Х-55 та Х-555 вироблялись за радянських часів, а от ракети типу Х-101 рашисти почали виготовляти лише в 2013 році.

Із цього повідомлення випливають одразу два висновки. Перший – тепер зрозуміло, чому лише 40% ракет орків долітає до своїх намічених цілей, «аналоговнет» електроніка суттєво полегшує роботу нашим Повітряним Силам.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, висновок другий – якщо рашистам довелось ставити електроніку із радянських запасів навіть на новітні ракети, виробництво яких стартувало менше 10 років тому, це означає, що можливості Кремля по відновленню своїх «ракетних запасів» - ще нижчі, аніж заведено вважати.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: