П'ятниця, 22 квітня 2022 08:09

Знищено 3 літаки, 3 гелікоптери та 9 безпілотників російських окупантів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомляє, що впродовж 21 квітня було знищено 15 рашистських повітряних цілей.

У повідомленні зазначається: «Доба 21 квітня – справді врожайний день для української ППО, адже знищено одразу 15 повітряних цілей. Дев’ять із них – безпілотники оперативно-тактичного рівня «Орлан-10».

Підрозділами зенітних ракетних військ Сухопутних військ знищено шість таких апаратів, ще два «Орлана» із ПЗРК уразили Десантно-штурмові війська та один БпЛА – на рахунку ЗРВ Повітряних Сил.

Майже одночасно на Ізюмському напрямку зенітні ракетні підрозділи повітряного командування «Схід» Повітряних Сил знищили одразу два російські літаки. Попередньо – Су-34 та Су-35.

Десантно-штурмові війська доповнюють статистику збитих бортів ворога штурмовиком Су-25 та вертольотом Мі-8. Ще один Мі-8 – збивають морські піхотинці.

Не може не тішити і те, що до демілітаризації російської авіації та знищення пілотів-убивць долучаються воїни Національної гвардії України, які повідомляють про збиття «Алігатора» – вертольота Ка-52 рашистів.

Авіація Повітряних Сил продовжує виконання спеціальних завдань у повітряному просторі України, здійснює прикриття наземних військ та наносить вогневі ураження по позиціях російських окупаційних військ.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, отже, за підсумками доби 21 квітня уражено 15 повітряних цілей:  3 літаки (попередньо Су-34, Су-35, Су-25);  3 вертольоти (два Мі-8 та один Ка-52); 9 БпЛА ОТР («Орлан-10»)».
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: