Четвер, 06 червня 2024 22:16

Японія передала Україні 101 одиницю самохідної техніки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, уряд Японії передав партію зі 101 транспортного засобу для потреб Сил оборони України.

На опублікованих фотографіях можна побачити армійські позашляховики Toyota HMV, Mitsubishi Type 73 Kogata та гусеничні інженерні машини PC-065B.

Повідомляється, що транспортні засоби прибули до Польщі 5 червня, а потім були передані Україні.

Toyota Mega Cruiser – це японський транспортний засіб високої прохідності, який є прямим аналогом американського HMMWV.

Військова версія позашляховика має індекс BXD10, також часто можна зустріти індекс HMV (High Mobility Vehicle).

Військова версія оснащена 4,1-літровим дизельним двигуном 15B-FTE з турбонаддувом, що розвиває потужність приблизно 155 кінських сил. Вантажопідйомність машини становить близько однієї тони.

Позашляховики Mitsubishi Type 73 2-го покоління був розроблений на основі цивільної бази Mitsubishi Pajero 1996-го року. Наразі виробництво відбувається на двох заводах Mitsubishi у Гіфу та Аічі.

Машина з 1996-го по 2014 рік використовувала 2.8-літровий турбований рядний 4-х циліндровий двигун 4M40 потужністю 125-кінських сил. Починаючи з 2014-го року почав встановлюватись 2.4-літровий турбований рядний 4-х циліндровий двигун 4N15 тієї ж потужності у 125 к/с.

Коробка передач – 4-ступенева, автоматична, привід – повний, максимальна швидкість – 125 км/год, вантажність – 440 кг.

На машину може бути встановлений кулемет Minimi, або ж 12,7-мм Browning. У складі Сухопутних Сил самооборони позашляховик використовується у ролі штабної машини для командирів та офіцерів.

PC-065B використовуються інженерними підрозділами Сухопутних Сил самооборони для облаштування позицій, розчищування територій та транспортування різних вантажів. Наявна можливість встановлення маніпулятора для підйому різних вантажів.

Максимальна швидкість машини – 20 км/год, вантажність – 3 тонни. Завдяки використанню композитних позашляхових гусениць, самоскид може долати важке бездоріжжя.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, завдяки невеликим габаритам та масі у 5 тонн, може транспортуватись 3-тонними вантажівками Type 73.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: