Понеділок, 01 квітня 2024 09:50

Франція передасть Україні сотні бронемашин та ракети Aster

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Франція в межах нового пакету військової допомоги передасть Україні сотні одиниць бронетехніки, яку виводять зі складу французької армії.

Також - зенітні ракети Aster 30 для посилення української протиповітряної оборони.

Йдеться, зокрема про французькі колісні бронетранспортери VAB.

«Щоб утримувати таку велику лінію фронту, українській армії потрібні, наприклад, наші броньовані фронтові машини (VAB): це абсолютно необхідно для мобільності військ», – сказав Лекорню.

За словами міністра, БТР VAB хоч і є старою технікою, проте вони все ще придатні до експлуатації та зможуть принести користь Україні.

Лекорню додав, що сотні машин будуть передані українській стороні у 2024-му та на початку 2025 року.

Бронетранспортери VAB перебувають понад 40 років на озброєнні французької армії та поступово замінюються на колісні машини нового покоління Griffon.

Також у відповідь на прохання допомогти з посиленням протиповітряної оборони Франція передасть Україні партію зенітних ракет Aster 30 для комплексів ППО SAMP/T.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Ми також розробляємо боєприпаси з дистанційним керуванням в дуже короткі терміни, щоб доставити їх українцям цього літа», – додав голова міноборони Франції. При цьому Себастьєн Лекорню не уточнив про які боєприпаси йдеться.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: