Четвер, 03 червня 2021 17:32

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України

З метою громадського обговорення на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року та плану заходів з її реалізації.

Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року та плану заходів з її реалізації, а також проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року та плану заходів з її реалізації» оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури www.mtu.gov.ua у розділі «Проекти нормативно-правових актів».

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року та плану заходів з її реалізації подаються до Директорату реформування морської та річкової галузі Міністерства
інфраструктури України на адресу: просп. Перемоги, 14, м. Київ, 01135, або в електронному вигляді на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дати цієї публікації.

Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року та затвердження плану заходів з її реалізації»

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року та плану заходів з її реалізації

План заходів з реалізації Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України до 2031 року

Стратегія розвитку внутрішнього водного транспорту України на період до 2031 року


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: