
«Ми вже маємо успішний досвід співпраці, зокрема в в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який фінансується урядом Канади. Разом з експертами формуємо та впроваджуємо державну політику в питаннях відновлення, регіонального розвитку та децентралізації.
Водночас одним з інвестиційно привабливих, навіть попри війну, залишається транспортний сектор – фокусуємо нашу увагу на збільшенні експортних спроможностей наземних та водних шляхів, причому як довгостроковій, так і короткостроковій перспективі.

До того ж за ініціативи міністерства була створена та функціонує спеціальна Business Advisory Group, яка сприяє координації міжнародного та українського бізнесу з державними структурами.
Дякую Послу Канади Наталці Цмоць за лідерство і співпрацю», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

На сьогодні серед основних напрямків для інвестицій у транспортній галузі Канада розглядає:
- 
залізничні перевезення, зокрема мультимодальні;
 - 
модернізація українських чорноморських портів;
 - 
розвиток наземних пунктів перетину кордону;
 - 
сприяння у швидкому відновленні цивільної авіації;
 - 
кораблебудування.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах Facebook, Twitter, Telegram
										
										
										



                
                
                
                
                










