Середа, 03 серпня 2022 09:50

В Україні зросли продажі нових автомобілів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, за місяць, після скасування пільг на розмитнення імпорту, ринок нових легкових автомобілів зріс більше ніж на чверть

Впродовж липня 2022 року українці придбали та зареєстрували 3648 нових легкових автомобілів. Отже, у порівнянні з червнем, попит на нові авто в Україні зріс майже на 26 відсотків.

Найпопулярнішою маркою місяця стала Toyota. У липні свої перші реєстраційні номери отримали 596 машин цієї японської марки. Від свого результату річної давності Тойота відстала на 61 відсоток.

Другий результат у Volkswagen – 316 шт. Проте до торішнього обсягу реалізацій, коли ця марка посідала лише шосту сходинку липневого рейтингу, ще далеко, падіння становить 30 відсотків.

На третьому місці  китайська Chery – 300 реєстрацій, що на 27% менше, ніж роком раніше, але водночас Chery піднялась на п’ять сходинок у рейтингу місяця.

Renault посіла четверту позицію з показником 260 авто (-80%). Замикає п’ятірку лідерів Skoda – 207 шт. (-67%).

Бестселером місяця став автомобіль Chery Tiggo 4, на якому свій вибір зупинили 239 покупців.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, всього з початку року свої перші реєстраційні номери отримали 21,5 тис. нових легкових авто, що на 63% менше відносно аналогічного періоду минулого року.

 

 

 

 

 
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: