Четвер, 24 березня 2022 11:02

Renault зупиняє виробництво в РФ і думає, що робити з часткою в АвтоВАЗі

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, рада директорів французького Renault після критики щодо своєї роботи в РФ вирішила знову зупинити виробництво та роздумує над діями щодо частки в російському АвтоВАЗі.

Про це повідомила пресслужба компанії за підсумками засідання у середу.

Зазначається, що виробництво на московському заводу відсьогодні припинено.

«Щодо своєї частки в АвтоВАЗі, Renault Group оцінює доступні варіанти з огляду на поточне середовище, та з урахуванням відповідального ставлення до своїх 45 000 співробітників у Росії», – йдеться у заяві.

Renault володіє контрольним пакетом акцій автовиробника «АвтоВАЗ» разом із Ростєхом – російською держкомпанією, яка з 15 березня знаходиться під санкціями ЄС за сприяння оборонному сектору РФ.

На московському заводі Renault збирає для Росії кросовери Duster, Arkana та Kaptur і позашляховик Nissan Terrano.

Renault є одним з небагатьох світових автовиробників, які після вторгнення Росії в Україну не зупинили роботу в країні-агресорі чи не відмовився від торгівлі з нею. Російський ринок, на якому компанія випускає авто Lada, займає близько 10% прибутків Renault.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, французький автовиробник Renault відновив у вівторок виробництво на своєму заводі в Москві. Рішення Renault відновити виробництво підтримує французький уряд, який є його основним акціонером, кажуть джерела.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: