Понеділок, 13 вересня 2021 12:40

«Запоріжсталь» придбала 11 одиниць важкої спецтехніки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Запоріжсталь» в 2021 році оновив парк спеціалізованої автотехніки на суму 29 млн гривень

«Запоріжсталь» Групи Метінвест в рамках інвестиційної програми 2021 року продовжує оновлення парку спецтехніки. До кінця цього року автопарк розшириться на одинадцять одиниць. Інвестиції комбінату склали близько 29 млн гривень.

Вся автотехніка розрахована на виконання низки технологічних операцій в металургійному виробництві.

Гусеничний бульдозер SINOMACH задіяний на ділянці переробки відходів метвиробництва - шлаків. Вилочні та фронтальні навантажувачі незамінні в ремонтах виробничих агрегатів і вантажно-розвантажувальних роботах у цеху холодної прокатки, теплоелектроцентралі, управлінні підготовки виробництва, залізничних цехах.

Новий автогідропідіймач Karba зі стрілою в 30 м і вантажопідйомністю люльки до 250 кг необхідний для виконання робіт в рамках капітальних ремонтів металургійних агрегатів, при обслуговуванні будівель і енергомереж підприємства, обстеженні та ремонті покрівель.

Автокран Zoomlion Heavy Industry Science and Technology Co., Ltd буде виконувати на виробництві широкий спектр завдань завдяки своїм технічним характеристикам: він справляється з вантажами вагою до 55 тонн і забезпечує висоту підіймання вантажу до 60 м.

Новий автобетонозмішувач HOWO з об'ємом чаші 9 м3 прийде на зміну своєму попередникові і буде задіяний в ремонтах, що вимагають відновлення цілісності бетонних фундаментів і покриттів.

Також комбінат закупив дві дорожні комбіновані машини на базі шасі МАЗ.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, автотехніка буде забезпечувати боротьбу з пилом на ділянці переробки відходів металургійного виробництва в цеху шлакопереробки, а також обробку доріг протиковзкими сумішами в зимовий період.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: