Четвер, 15 липня 2021 10:39

«Антонов» спростував інформацію про відкриття заводу в Канаді

«Інформація, опублікована в газеті Le Devoir у статті «Український гігант ДП «Антонов» хоче «здійснити посадку» в Квебеку», не відповідає дійсності. Просимо засоби масової інформації припинити поширення зазначеної інформації», – йдеться у заяві пресслужби.

 

Нагадаємо, що канадська газета Le Devoir повідомила, що ДП «Антонов» планує модернізувати та збирати транспортні літаки Ан-74 із залученням канадської промисловості, зокрема квебекського підрозділу Pratt & Whitney та монреальської компанії CMC Electronics».

У статті йдеться, що у березні «Антонов» створив дочірню компанію – Antonov Aircraft Canada, головний офіс якої розташований у Монреалі, і зараз намагається закласти основу для співпраці між урядом України та Міністерством економіки та інновацій Квебека.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Девуар Десмонд Берк, директор Gold Leaf Aviation, компанії-представника «Антонова» в Канаді, підтвердив, що двома урядами розглядається проєкт документа, який «стане основою для обговорення» того, як «Антонов» зможе організувати виробництво літаків у Квебеку.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: