Понеділок, 01 березня 2021 09:54

Вийшов на маршрут перший в Європі безпілотний електробус

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в іспанському місті Малага вперше у Європі запустили безпілотний громадський транспорт.

Автобус курсуватиме по колу, яке з’єднає порт і центр міста. Протяжність маршруту — 8 кілометрів. Транспорт обладнано датчиками та камерами.

«Автобус завжди знає, де він перебуває і що навколо», — стверджує Рафаель Дурбан Кармона, який очолює підрозділ іспанської транспортної компанії Avanza.

Світлофори у місті отримали спеціальні датчики, які «повідомляють» електробусу про червоне або зелене світло. Також у транспорті вбудували штучний інтелект, який самостійно навчається й отримує досвід під час поїздок. Салон вміщує 60 пасажирів.

Це перший подібний проєкт у Європі, коли повноцінний громадський транспорт запустили без водія, і він їздить вулицями міста.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, поки що в кабіні такого електробуса перебуватиме водій, який зможе перебрати на себе керування в екстрених випадках. До того ж іспанське законодавство ще не регулює можливість роботи безпілотного транспорту.


 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71

  Рубальна Машина RM 41
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна Машина RM 41

  Impactor 250
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Impactor 250

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22
  ( / ЗАПЧАСТИНИ і агрегати)

  Продам Станину КСД 2200, Мельницы МШР 3600х5000, МШЦ 2100х22