Вівторок, 15 червня 2021 12:37

Представили найвищий у світі телескопічний навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, найвищий у світі телескопічний навантажувач з фіксованою стрілою дебютує на виставці World of Concrete 2021

Компанія Xtreme Manufacturing презентує найвищий телескопічний навантажувач з фіксованою стрілою у світі на виставці World of Concrete 2021.

Максимальна висота підйому моделі Xtreme XR1585-C досягає 25,9 м, причому використовується 5-секційна стріла. Мкксимальний виліт стріли досягає 20,4 м, а вантажопідйомність – до 5443 кг.

Споряджена маса телескопічного навантажувача Xtreme XR1585-C досягає майже 30 тонн. Машина отримала 4,5-літровий двигун Cummins 173 к.с., що відповідає вимогам Tier 4 Final. Конструкція передбачає роботу на нестійкому грунті та пересування по бездоріжжю.

Також передбачені широкі виносні опори для максимальної стійкості.

XR1585-C отримав шасі 2,6 м завширшки, а висота моделі в складеному стані сягає 2,7 м. Радіус повороту перебуває в межах 4,8 м.

Конструкцією новинки передбачено має 360-градусний огляд з кабіни, повністю обладнана точку підйому стріли та надійні ролики стріли для плавної роботи.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, передбачено широкий вибір варіантів оснащення, починаючи від різних типів кабіни та закінчуючи навісним обладнанням.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: