Понеділок, 05 лютого 2024 12:32

John Deere представив новий колісний навантажувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія John Deere випустила колісний навантажувач 444 G-Tier.

Універсальність і міцність 444 G-Tier подібні до представлених раніше  машин 544 і 644 G-Tier,  але за меншої робочої ваги та менших розмірів.

Машина може бути оснащена рядом варіантів навісного обладнання, від снігових відвалів до грейферів, що забезпечує адаптацію до різних завдань і застосувань.

Регульовані із кабіни налаштування стріли допомагають оптимізувати роботу, особливо під час виконання повторюваних завдань.

444 G-Tier може бути оснащений додатковим високим підйомником для подовженого вильоту під час завантаження вантажівок. Додавання зв’язки High-Lift забезпечує додаткові 17 дюймів висоти шарнірного штифта порівняно зі стандартною тягою.

Також є додатковий пакет з відцентровим попереднім очисником повітря та вентилятором із автоматичним реверсом для видалення сміття з робочого місця. Він також може похвалитися захисною трансмісією та нижніми кожухами для захисту від сміття.

Охолоджувальний пакет можна налаштувати на автоматичне реверсування через регулярні проміжки часу, що спрощує технічне обслуговування.

Навантажувач оснащено тим самим двигуном John Deere 4,5 л, що й у колісному навантажувачі 444 P-Tier.

Компанія John Deere оновила трансмісію, диференціали підвищеного тертя та переробила гідравлічну та електричну системи.

Автоматичний хід холостого ходу та автоматичне відключення зменшують швидкість двигуна або вимикають його після періоду бездіяльності, щоб заощадити паливо та години гарантії.

Елементи керування розроблені для операторів із будь-яким рівнем кваліфікації. Автоматичне перемикання передач відбувається на ходу. З SSM можна активувати регульовану висоту стріли в кабіні, повернення до транспортування та повернення до копання.

Клієнти можуть вибирати між варіантами ковшів зі шпильками або з’єднувальними елементами типу Hi-Vis/ISO або JRB, які сумісні з ковшами Deere серії K, L, а також продуктивними багаторівневими ковшами та насадками.

Додаткова гідравліка третьої та четвертої функцій дозволяє використовувати широкий спектр навісного обладнання.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, усі колісні навантажувачі та вся лінійка будівельної техніки John Deere стандартно оснащені телематичною системою Deere JDLink.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: