Понеділок, 18 вересня 2023 14:32

John Deere представив свій найпотужніший комунальний трактор

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, завдяки 75-сильному двигуну і потужному передньому мосту John Deere 4075R чудово підходить для робіт з благоустрою та прибирання снігу.

Компанія John Deere додала в лінійку 4-ї серії свій найпотужніший компактний трактор загального призначення - новий 4075R.

Крім того, виробник модернізував свої трактори серій 4R, 4M і 3R, щоб підвищити їхню продуктивність та зручність роботи операторів при виконанні важких робіт.

Модель 4075R, призначена для виконання комунальних та підсобних робіт. Машина оснащена 75-сильним дизельним двигуном Yanmar, що відповідає вимогам Tier 4 Final, та посиленим переднім мостом.

Модель 4075R, як і вся лінійка машин з кабіною 4R 2024 модельного року, може похвалитися електрогідравлічним (EH) керуванням задньою навіскою.

Електрогідравлічне зчеплення можна налаштувати зсередини кабіни, а оператори можуть зафіксувати рівні глибини для точного керування та повторюваності під час роботи із заднім навісним обладнанням.

У моделях 4-ї серії зручні елементи керування eHydro інтегровані в один модуль.

eThrottle: Коли eThrottle активовано, натискання педалі ходу збільшує оберти двигуна та швидкість трактора.

LoadMatch: коли функцію LoadMatch активовано, двигун не глухне під час роботи з великими навантаженнями.

SpeedMatch: коли функцію SpeedMatch активовано, оператор може встановити бажану максимальну швидкість руху вперед або назад.

MotionMatch: Коли функцію MotionMatch активовано, оператор може встановлювати більш короткі або довгі дистанції прискорення та уповільнення.

Круїз-контроль автомобільного типу: оператор може встановити круїз-контроль.

Всі трактори серій 3R та 4R 2024 модельного року, а також моделі 4M для важких умов експлуатації оснащені вдосконаленим освітленням, включаючи світлодіодні фари, світлодіодні робочі фари та опцію світлодіодного маяка для моделей з кабіною.

У моделях кабін серій 3R та 4R підвищений рівень комфорту, включаючи покращену систему клімат-контролю, радіо Bluetooth та два порти USB.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, для моделей із кабіною 4R доступні пакети, розроблені спеціально для роботи на снігу, які допомагають забезпечити ідеальну роботу та продуктивність у суворих зимових погодних умовах.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: