Субота, 23 березня 2024 13:00

Український агрохолдинг створив власний трактор-розміновувач

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія «СП «ПАЕК» зачищає поля біля Снігурівки на Миколаївщині за допомогою власного радіокерованого розміновувача на базі трактора МТЗ-80.

Машину створили провідні інженери компанії Павло Марковський та Ігор Братченко під керівництвом головного інженера Ярослава Огієвича.

«Наша компанія уже більше року долучається до процесу розмінування землі на Миколаївщині. Це довготривалий і кропіткий процес, який потребує значних ресурсів. Ми зуміли за минулий рік підготувати під посів певну частину розмінованих територій, але ще значна частина землі залишається замінованою.

З метою підвищення безпекових заходів в процесі розмінування та обробітку уже розмінованих земель, інженерами нашої компанії було розроблено трактор-розміновувач на дистанційному управлінні», – розповідає власник компанії ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

Інженерами компанії зроблено гідравлічний привід на барабан з закріпленими ланцюгами, які з великою силою б’ють по землі під час руху техніки. Працює трактор дистанційно, за допомогою пульта на відстані 300 метрів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Ми довго шукали інженерне рішення щодо рульового управління, щоб рівномірно здійснювався контроль швидкості. Усю технологію розробляли і створювали самостійно саме для власних потреб та умов виконання робіт», – підкреслюють в інженерному відділі «ПАЕК».

 

 
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: