Четвер, 04 серпня 2022 12:51

Благодійник зі США придбав для України санітарні HMMWV

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, неназваний благодійник зі Сполучених Штатів передав на потреби України санітарні автомобілі М1152 HMMWV.

Машини були передані анонімним мільярдером та засновником глобальної компанії зі США.

Два нові медичні автомобілі на базі HMMWV передані медикам-добровольцям з «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова».

«Вони призначені для бойового застосування за своїми характеристиками: прохідність, шини run flat, довговічність, розміри», – розповідають медики.

Автомобілі вже укомплектовані необхідним обладнанням, наявність живлення 12В, 120 і 230В дозволяє підключати будь-який додатковий медичний прилад.

Санітарні автомобілі на базі М1152 HMMWV мають медичні модулі Burtek В4731. Кожен санітарний HMMWV може вмістити чотирьох поранених.

Прохід між ліжками достатньо широкий, аби двоє медиків могли рухатися, не наштовхуючись один на одного і не наступаючи один одному на ноги.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, станом на 2021 рік загально відома (частина офіційно підтверджена) кількість HMMWV отриманих Україною від США в рамках військової допомоги (та інших програм) наразі складає щонайменше 337 машин, також щонайменше 5 машини передала Литва.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: