Субота, 26 березня 2022 09:25

Франція передала Україні пожежні автомобілі та нові «швидкі»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, з Франції до Румунії було відправлено колону з 11 пожежників та 16 автомобілів швидкої допомоги, призначених для українських рятувальників.

Окрім того, з ними виїхали 23 вантажівки, що перевозять 49 тонн різного медичного та рятувального обладнання (засоби захисту, ручні сходи, пожежні рукави та ін.).

Виходячи із фотографій, опублікованих Міністерством Європи та закордонних справ на сторінці в Twitter, до гуманітарної допомоги увійшли такі машини як Renault Master і Mascott, Peugeot Boxer, IVECO Daily, а також пікап Toyota Hilux. Усю цю техніку погодилися доставити до нас 100 рятувальників-добровольців.

Окрім того, напередодні, 22 березня з Франції в Україну було відправлено ще одну колону – 21 новий автомобіль швидкої допомоги, закупівля яких здійснювалася за рахунок місцевої влади та пожертв різних компаній.

Це такі автомобілі як Fiat Talento (модель однотипна з Renault Traffic III) та Peugeot Expert.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, вся ця гуманітарна допомога була організована Центром криз та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ за активної участі Міністерства внутрішніх справ Франції.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: