Середа, 23 березня 2022 10:20

Житомир та Полтава отримають 15 пожежних автомобілів із Великобританії

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, до України прямує гуманітарний конвой з Великобританії у складі 22 автомобілів, з яких 15 – пожежні.

Це допомога від благодійної організації Fire Aid and International Development, яка вже чверть століття допомагає у постачанні аварійно-рятувальної техніки та обладнання у 50 країн.

Перший конвой техніки був відправлений до нашої країни ще 11 березня, а 19 числа стартував другий. Колона машин виїхала з британського міста Кент, проїхала Польщею, а звідти вже прибуде до нас. Загальна довжина маршруту становитиме 1900 миль (понад 2500 км).

Частини ДСНС у Житомирській та Полтавській областях отримають найрізноманітнішу техніку, а також понад 5000 одиниць різного спорядження, зокрема захисні костюми, засоби гасіння, спецінструмент та ін.

Серед машин насамперед відзначимо шість автоцистерн на шасі англійського виробника Dennis. Окрім того, ще п’ять автоцистерн на шасі Volvo FL, дві АЦ на Scania P280 та одна на базі Mercedes-Benz Atego.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, також це пожежні автомобілі MAN TGM та DAF FL. Окрім того, рятувальники отримали ще й пожежну автодрабину на шасі Volvo FL. Велике спасибі британцям за допомогу. Хочеться сподіватися, що ця така потрібна у військовий час техніка врятує ще багато життів.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: