П'ятниця, 19 лютого 2021 09:50

На ринку України представили нову 14-тонну вантажівку

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кременчуцький завод комунальної техніки «Альфатекс» пропонує цілу низку конфігурацій конфігурацій автомобілів на базі шасі нового DАYUN CGC1140

Модельний ряд бренду DAYUN в Україні представлений середньотоннажними шасі, на базі яких компанія «Альфатекс» виробляє: самоскиди, фургони, сміттєвози, вакуумні машини, автовишки, бортові автомобілі, цистерни і автомобілі для сільськогосподарських перевезень.

Основа техніки - три моделі бренду DAYUN: 10-тонна CGC1100, 12-тонна CGC1120 і 14-тонна новинка на ринку України - модель CGC1140.

Нова розробка 2021 року корпорації DAYUN Group - середньотонажні DАYUN моделі CGC1140, що поєднує в собі всі передові технології в області сучасного автомобілебудування. Шасі DАYUN моделі CGC1140 адаптоване для установки будь-якого навісного обладнання.

Відповідно, вітчизняний виробник пропонує десятки варіантів конфігурацій автомобілів на базі шасі нового DАYUN CGC1140: сміттєвози, автовишки, вакуумні автомобілі, фургони, автомайстерні, бортові автомобілі, самоскиди, дорожні комбіновані машини, піскорозкидувачі, поливомийні автомобілі і багато іншого.

Самоскиди представлені моделями, як з задньої, так і тристороннім розвантаженням. Вантажопідйомність автомобілів від 7 до 10 тонн, об'єм кузова від 7 до 12 куб. м.

Спеціально для фермерів України був розроблений функціональний самоскид на базі автомобіля DAYUN CGC1120 з кузовом тристоронньої розвантаження, оснащений бортами висотою 1250 мм з корисним об'ємом 9,6 куб. м. Цей автомобіль покликаний замінити на сільських дорогах багатотонні повнорозмірні машини.

На шасі DАYUN встановлюються і високопродуктивні сміттєвози з задньої, бокової і ручним завантаженням.

Все вакуумні автомобілі на 10-, 12-, і 14-тонному шасі DAYUN оснащені високопродуктивними насосами, що дозволяють заповнити цистерну за лічені хвилини. Продуктивність вакуумного насоса 240-360 куб. м/год. Глибина всмоктування - від 4 до 6 м.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, бортові автомобілі DАYUN можуть бути обладнані краново-маніпуляторною установкою (КМУ).


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: