П'ятниця, 13 листопада 2020 12:28

В Києві показали новітній тягач IVECO

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на виставці АвтоДорЕкспо-2020 компанія АМАКО продемонструвала новий магістральний тягач IVECO S-WAY.

Новинка є представником нової лінійки автомобілів підвищеної вантажності – IVECO WAY. Сідловий тягач IVECO S-WAY є наступником усіх інновацій, впроваджених в попередніх поколіннях моделей.

Новий S-WAY пропонується в двох версіях, з трьома дизельними двигунами у восьми різних варіантах потужності та двома газовими двигунами. Доступні конфігурації з двома, трьома або чотирма осями.

Для нового S-WAY пропонуються три типи коробок передач:

 • 9- та 16-швидкісна МКПП
 • Роботизована коробка передач EUROTRONIC з керуванням на рульовій колонці
 • 6-ступенева АКПП.

Всі коробки передач відрізняються високою надійністю і низькими витратами на обслуговування.

Тягач оснащений новою кабіною, повністю перепроектованою під потреби водія та власника. Реконструювавши кабіну, компанія IVECO використала кожну нагоду, щоб збільшити прибутковість автомобіля для власника та підвищити показники продуктивності та економії витрат.

Для нової лінійки пропонуються три кабіни - HI-WAY, HI-ROAD і HI-STREET.

Всі вони можуть бути оснащені системою IVECONNECT з сенсорним управлінням (що вбудована в передню панель), яка управляє функцією DRIVING STYLE EVALUATION, просунутими телематичними системами, аудіосистемою Hi-Fi і супутниковою навігацією.

Новий дизайн IVECO S-WAY покращує аеродинамічні характеристики, досягаючи підвищення показника паливної економічності майже на 4 %.

IVECO S-WAY використовує онлайн-функції для покращення умов роботи водія. Машина забезпечує, завдяки доступним через додаток MyIVECO EASY Way App інноваційні функції допомоги та адаптації манери керування, найвищий рівень комфорту їзди, що допомагає ефективному управлінню автомобілем без докладання надмірних зусиль.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новий тягач був представлений на стенді офіційного дилера IVECO в Україні, компанії АМАКО.
 • Інформація:  Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  News:

  Продаж спецтехніки: