Вівторок, 16 червня 2020 12:10

«АвтоКрАЗ» поставив партію спецтехніки до Африки

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, машини використовуватимуть для боротьби з наслідками повеней.

«АвтоКрАЗ» відвантажив комунальну техніку КрАЗ для замовників із Республіки Джибуті (Східна Африка). Контракт із інозамовником передбачав постачання партії мулососних автомобілів на базі шасі КрАЗ-6511Н4 колісної формули 6х4 та КрАЗ-5401Н2 колісної формули 4х2. Мулососне обладнання МВМ-40 та МВМ-41 виготовила та встановила на шасі КрАЗ ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Спецмаш» (м. Київ), повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі автозаводу.

Перевагами автомобілів КрАЗ інозамовник назвав їх надійність, можливість працювати на дорогах усіх категорій, простоту в обслуговуванні. А муловсмоктувального обладнання - високу продуктивність насоса, зручність обслуговування резервуара, що нахиляється, з метою його очищення та промивання. Специфікація МВМ-40 та МВМ-41: цистерна мулососна об’ємом 6,2 м куб. та 12 м куб., підрамник із платформами для рукавів, насос вакуумний із потужністю – 624 м куб. на год, розрідження – 0,085 МПа; максимальна глибина всмоктування – 4,5м. Є гідророзподільник, гідроциліндри підйомів цистерни, кришки, гідроциліндр підняття стріли, електрообладнання, глушник, відстійник.

Необхідність закупівлі таких машин зумовлена частими повенями в цьому регіоні Східної Африки, тож спецтехніка на базі КрАЗа допомагатиме ефективно ліквідовувати їх наслідки. Мулососна машина - це комплекс обладнання для механізованого очищення каналізації, колодязів, відстійників від мулу тощо. Крім відкачування, техніка доставляє осад до місця утилізації. Також застосовується для забору і транспортування інших відходів неагресивного характеру.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: