П'ятниця, 26 квітня 2019 12:30

Renault привезе в Україну ювілейні вантажівки

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, в Україні планують представити ювілейну серію вантажівок Renault Trucks, присвячену 125-річчю історії бренда.

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, Renault Trucks готується з розмахом відсвяткувати 125-річча історії, і готує для цього «дещо особливе».

Очікуємо, що в Україні в травні будуть представлені новенькі вантажівки «магістральної» серії Т, D-серія – нового 2019-го модельного року, а також будівельні С та К. В програмі також заявлений модельний ряд електричних вантажівок ZE та багато іншого. 

Нагадаємо, оновлені моделі серії T та T High 2019 року вже обладнані двигунами DTI 11 та DTI 13, що працюють за стандартом Євро 6 Step D, який має набути чинності з 1 вересня 2019 року. Вони мають систему доочищення відпрацьованих газів нового покоління, яка виготовлена з нових матеріалів та збільшує довготривалість роботи. Також додано датчик Adblue і вилучено сьомий інжектор.

Вантажівка T 2019 року від Renault Trucks обладнана системою Optivision нового покоління. Відтепер цей прогнозний регулятор швидкості, який використовує топографію дороги для оптимізації перемикання передач, зберігає дані безпосередньо в самому автомобілі. Це підвищує комфорт водія, оскільки більше не втрачається з'єднання, навіть у тих районах, де GPS не надає жодної інформації, наприклад у тунелях. Крім того, інформація стосовно маршруту є більш точною, що дозволяє водіям краще планувати свої подорожі. Нарешті, не менш важливі нові налаштування адаптивної функції Eco Cruise Control, які дозволяють використовувати менше палива.

Поєднання цих покращень та нового обладнання надає можливість клієнтам скоротити споживання пального на 3% порівняно з моделями попередніх поколінь.

Моделі Renault Trucks серії D і D Wide 2019 року тепер оснащені новими системами допомоги водієві. Система адаптивного круїз-контролю (ACC) автоматично підтримує мінімальну дистанцію за автомобілем, що їде попереду, для плавності руху в разі інтенсивного дорожнього трафіку, а також дозволяє водієві менше втомлюватися. Також вбудована функція обмежувача швидкості (ASL). Елементи управління обома системами розташовано в зоні доступу водія, що забезпечує більш безпечне та ефективне водіння.

Більше інформації в компанії обіцяють надати згодом. Слідкуйте за нашими публікаціями!


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: