Середа, 10 липня 2024 12:36

В Кропивницькому працюватиме новий спецавтомобіль вітчизняного виробництва

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, новий автомобіль для обслуговування та ремонту контактних мереж, виготовлений Заводом «Альфатекс», відвантажено на адресу замовника до Кропивницького.

Нова техніка АТ-70М дозволить оперативно втручатися у випадку аварійних ситуацій та проводити планове обслуговування. Це дуже важливо для забезпечення безперебійного функціонування комунального електротранспорту.

Транспортний засіб створено на базі шасі DAYUN CGC-1120 (4х2) з вантажним фургоном, який добре підходить для встановлення надбудови. Вантажопідйомність шасі - 8100 кг.

DAYUN CGC1120 має наступні технічні характеристики:

колісна формула — 4х2;

двигун, марка — WEICHAI WP4.1Q160E50;

потужність двигуна — 110,5 (150) кВт (к.с.);

КПП — Fast Gear 6J70T (механічна 6 ступінчаста);

паливний бак — 120 л (алюмінієвий);

гальмівна система — з ABS.

Аварійно-відновлювальний автомобіль АТ-70М має характеристики, що дозволяють виконувати складну роботу з ремонту та обслуговування контактних мереж швидко та якісно.

Вантажний фургон розділений на два відсіки, щоб відокремити місце для розташування ремонтної бригади та розміщення необхідного обладнання.

Техніка має автономну електростанцію з двигуном внутрішнього згоряння з вихідною напругою 220В змінного струму та номінальною потужністю не менше ніж 5 кВт.

Новий автомобіль оснащений підіймачем на даху, що дозволяє ремонтним бригадам досягати необхідної висоти для проведення робіт на контактних мережах.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, максимальна вантажопідйомність робочої платформи — 300 кг. Максимальна висота підйому робочої платформи від рівня дорожнього покриття до робочої зони електромонтера — 6000 мм.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: