Вівторок, 04 червня 2024 09:47

Нацгвардія отримала повнопривідні пожежні автоцистерни вітчизняного виробництва

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, днями Національній гвардії України було передано пожежні автоцистерни, виготовлені на потужних повнопривідних шасі відомою компанією «Тітал».

Почнемо з моделі АЦ-12-80 на шасі Renault K440 (6×6). Як видно з індексу, вона може перевозити до 12 000 л води та піноутворювача (зазвичай запас цих вогнегасних засобів перевозиться у пропорції 10:1) та укомплектована насосом продуктивністю 80 л за секунду.

Увагу привертають захисні грати на вікнах, включаючи відкидну для лобового скла. З цікавих рішень відзначимо два додаткові сидіння для бойового розрахунку, встановлені на відкритому майданчику за кабіною та оснащені п’ятиточковими ременями безпеки.

Друга модель пожежної автоцистерни від компанії «Тітал» має індекс АЦ-7-40. Тут загальний запас води та піноутворювача досягає 7 000 л, а насос встановлений продуктивністю вже 40 л за секунду.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, шасі застосовується Mercedes-Benz Atego 1725 (4х4), тобто повною масою 17 т і двигуном потужністю 250 к. с.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: