Неділя, 25 лютого 2024 11:06

На Харківщині працюватиме цікава автовишка на шасі IVECO

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Кременчуцький завод комунальної техніки «Альфатекс» відвантажив на адресу Малинівської селищної ради автовишку СTE B-LIFT 187 HY.

Це обладнання було встановлене на шасі IVECO Daily.

Техніка була придбана за кошти Агентства США з міжнародного розвитку, в рамках підписаного меморандуму про співпрацю, який  спрямований на укріплення енергетичної безпеки Малинівської громади.

Автогідропідйомник призначений для підйому робітників з інструментами й матеріалами на висоту до 18,0 метрів для виконання будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт.

Конструкція стріли автовишки CTE B-LIFT 187 HY – 3-х секційна телескопічна коробчатого профілю. Кут повороту стріли — 360 градусів.

Всі автовишки СTE виготовляються з надміцної конструкційної європейської сталі STRENX, що дозволяє знизити загальну вагу обладнання для монтажу на маловантажні шасі, а також збільшити безпеку при роботі та загальний термін експлуатації.

Люлька має можливість повороту 60+60 град.  відносно своєї осі обертання, що забезпечує додатковий комфорт і зручність при роботі, та збільшує робочу зону обслуговування.

Максимальний горизонтальний виліт стріли — 9,0 м. Вантажопідйомність люльки — 250 кг.

Автовишка CTE B-LIFT 187 HY в стандартній комплектації обладнана люлькою з електроізоляцією, що дозволяє оператору проводити роботи на лініях електропередачі й зв’язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, управління обладнанням здійснюється за допомогою декількох пультів: нижнім пультом управління на платформі автомобіля (керування з землі) і за допомогою пульта управління в люльці.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: