Субота, 03 лютого 2024 12:51

Magirus, Scania, Renault: яку техніку від благодійників отримали підрозділи ДСНС

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, парк пожежно-рятувальних частин ДСНС України відчутно збагатився вкрай необхідною спеціальною технікою: автомобілі в подарунок отримували і столиця, і маленькі громади.

Івано-Франківщина

Пожежне депо Лисецької громади отримало від давніх друзів з ґміни Ленчица Республіки Польща пожежний автомобіль Magirus Deutz 192. Повнопривідна машина розроблялася спеціально для роботи в сільській місцевості.

Переданий місцевій пожежній охороні спецтранспорт має резервуар на дві тонни води, укомплектований пожежними рукавами, та усіляким штатним інвентарем.

Це вже друга пожежна машина, що потрапила громаді в подарунок від польських друзів з Ленчица. Окрім транспорту, особовий склад пожежного депо отримав повну екіпіровку – спецодяг та індивідуальні засоби захисту, а також обладнання і спорядження.

Полтавщина

Автопарк ДСНС Полтавського району збагатився автодрабиною на шасі Scania. Подарунок надійшов зі Швеції від благодійників фонду Blåljus i Samverkan.

Цей благочинний осередок уже добре знаний в українських містах і селах, куди організація привозила спецтехніку різного призначення та гуманітарні вантажі.

Шведи везуть пожежні автомобілі, карети швидкої допомоги, мікроавтобуси для евакуації поранених, комунальні машини. Цього разу до України прибув уже десятий за відліком конвой, що був сформований з автомобілів швидкої медичної допомоги та пожежних машин.

Один з доставлених в останні дні січня автомобілів дістався полтавчанам. Підрозділ ДСНС отримав вкрай необхідну автодрабину Metz на двовісному шасі Scania 340.

Зазначимо, фундацію Blåljus i Samverkan заснували троє людей – пожежник, рятувальник і парамедик. З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну благодійники спрямували всі зібрані ресурси на допомогу Україні.

Донеччина

Маленьке і героїчне містечко Покровськ, що за 50 кілометрів від лінії фронту, яке постійно потрапляє під ворожі обстріли, отримало від волонтерів Ukrainian FireFighters Foundation оперативно-штабний мікроавтобус.

Бус на шасі Volkswagen пожежно-рятувальний підрозділ буде використовувати в рятувальних, гуманітарних та евакуаційних місіях.

Київ

Столиця отримала в дарунок від мерії Лейпцига п'ять пожежно-рятувальних автомобілів. Від німецьких партнерів надійшло дві машини на шасі Renault Kerax підвищеної прохідності із колісною формулою 6х4, один автомобіль Renault MDB3, два Iveco Daily з колісною формулою 4х4.

Це нова техніка, виготовлена на заводі Mito Truck у Польщі. Дані автівки були передані в межах гуманітарної допомоги німецьким містом-побратимом. І це вже не перша допомога пожежною технікою від Лейпцига.

Рівно місяць тому (27 грудня) Лейпциг також передав Києву п’ять новеньких пожежно-рятувальних машин, виготовлених на тому ж заводі. Тоді прибуло дві автівки Renault Kerax 6×6, дві машини MAN (4×4) з сучасними системами піногасіння та одна автівка Iveco 6×6.

ДСНС України

На минулому тижні сталося ще одне необхідне надходження спецтранспорту. Благодійний фонд «Збережи Україну» передав ДСНС вісім нових майстерень.

Мобільні майстерні отримали Міжрегіональний центр швидкого реагування, підрозділи у Вінницькій, Дніпропетровській, Полтавській, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській областях та 3-й спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України.

Згадана організація у вересні 2023 року також передала для підрозділів ДСНС 10 пересувних майстерень.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, як і зараз, тоді салони мікроавтобусів також були обладнані найнеобхіднішими інструментами для оперативного ремонту техніки.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: