Четвер, 30 червня 2022 09:48

ЗСУ отримали на озброєння модульну штабну машину на шасі «КрАЗ»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, потреба в цій машині виникла через те, що ті зразки, які експлуатують військові, не відповідають сучасним вимогам.

На озброєння Збройних Сил України було прийнято новітній зразок техніки рухомих пунктів управління. Про це повідомляє Головний командний центр Збройних Сил України.

«За координацією Головного командного центру Збройних Сил України прийнято на озброєння Збройних Сил України новітній зразок техніки рухомих пунктів управління – машину штабну з причепом штабним МШ-ПШ зі знімними модулями», – йдеться у повідомленні.

У Головному командному центрі ЗСУ зауважують, що виробництво цих машин здійснює вітчизняне підприємство.

Ця машина призначена для забезпечення комфортної роботи та відпочинку оперативного складу пунктів управління в умовах відсутності або руйнування розвинутої інфраструктури життєзабезпечення в цілодобовому режимі незалежно від пори року та часу доби, а також захисту особового складу від негативних впливів навколишнього середовища.

Потреба в такій машині виникла через те, що наразі більшість рухомих пунктів управління, які експлуатують наші військові, не відповідають сучасним вимогам щодо такої техніки.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, повна маса штабного модуля – до 22 тонн, причепа – до 15 тонн. Корисна внутрішня площа модуля (без машинного відділення) – 11 квадратних метрів.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: