Понеділок, 23 травня 2022 09:38

Бійці ЗСУ отримали зенітки С-60, які допоможуть бити рашистів

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в руках у наших бійців – доволі ефективна зброя, що може знищувати легку бронетехніку або «Орлани» на дистанції до 6 кілометрів

У відкритому доступі з’явилось відео, яке вказує – бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка отримали і опановують зняті зі зберігання зенітні гармати С-60 калібром 57 мм.

При цьому бійці ЗСУ тренуються використовувати зенітки С-60 як і на стаціонарних позиціях, так і у форматі «ган-трака» на шасі вантажівки КАМАЗ.

Раніше зенітні гармати С-60 отримали і опановують також бійці Харківської бригади територіальної оборони. У цьому випадку як «ган-трак» використали вантажівку КРАЗ, стрільби зі стаціонарної позиції також відпрацьовувались.

Зенітка С-60 – це по-своєму ефективна зброя, що може уражати легку бронетехніку або безпілотники рашистів на дистанції до 6 кілометрів та висоті до 5 кілометрів.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, така зенітка може бути ефективною як імпровізований засіб оборони, на що може вказувати той факт, що С-60 досі використовують збройні сили Польщі.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: