Середа, 18 травня 2022 16:36

В Мелітополі партизани підірвали бронепотяг з російськими окупантами

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, дистанційний підрив був здійснений під вагоном з особовим складом.

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області підірвано бронепотяг з російськими окупантами. Про це в Telegram повідомляє Штаб оборони Запорізького краю.

«За попередньою інформацією, у районі м'ясокомбінату у Мелітополі було здійснено дистанційний підрив бронепотяга російських окупантів. Склад потяга – 10 вагонів, підрив був здійснений під вагоном з особовим складом», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок вибуху пошкоджено дві залізничні колії. Бронепотяг та локомотив з 10-ма цистернами ПММ, що прямував за ним, зупинено.

Як було відомо раніше, сьогодні вранці в окупованому Мелітополі Запорізької області пролунав вибух, його чули практично у всіх районах міста.За даними місцевих ЗМІ, ймовірно, партизани підірвали бронепоїзд російських окупантів. Кількість ліквідованих рашистів уточнюється.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, раніше пройшла інформація, що в окупованому Мелітополі були виявлені два трупи. За деякими даними, це можуть бути «високопоставлені» окупанти, а до їхньої смерті, ймовірно, причетні місцеві «партизани».
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: