Понеділок, 09 травня 2022 12:14

Політ «кукурудзника»: рашисти не змогли знайти авіацію для параду

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в РФ, здається, так і не змогли виділити бодай невелику кількість літаків, аби створити «картинку» для телебачення

Російський парад на честь 9 травня відбувся без літаків – раніше низка пропагандистських ЗМІ з посиланням на прессекретаря президента РФ Пєскова повідомляла, що авіапарад скасовується.

Окрім Москви, авіаційна частина параду була скасована й в інших російських містах, зокрема в Єкатиренбурзі, Новосибірську і Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо – раніше міноборони РФ анонсувало на 9 травня проліт літака «судного дня» Ил-80 у супроводі двох винищувачів МиГ-29, а також стратегічних ракетоносців-бомбардувальників Ту-95МС і Ту-160 «Белый лебедь», здатних нести ядерну зброю.

Але зранку 9 травня авіапаради були скасовані. Офіційна причина – «погодні умови», однак тут варто натякнути на те, що нещодавно кремлівські пропагандони визнали катастрофічні втрати своєї авіації у війні проти України.

Водночас про літак «судного дня» можемо згадати й таке, що ще в 2020 році стало відоме те, що у РФ розікрали секретну апаратуру з літака-командного пункту Ил-80.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, разом з тим, жодні «погодні умови» не завадили в Новосибірську випустити в небо цілий По-2, відомий також як «кукурудзник» – він пролетів на фоні абсолютно чистого та сонячного неба без жодної хмарини.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: