Четвер, 28 квітня 2022 14:28

Росіяни намагаються залучити до війни з Україною курсантів з Лівії

Склад окупаційної армії найближчим часом можуть поповнити слухачі Михайлівської військової артилерійської академії (Санкт-Петербург), які проходять стажування на території Лівії. Командування академії вживає заходів для повернення слухачів на території РФ та залучення їх до бойових дій проти України - розповіли в прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Також росіяни шукають військовослужбовців, які можуть погодитись взяти участь у збройній агресії на території України. З цією метою навіть ідуть на зменшення складу російського угруповання на території Сирійської арабської республіки. Останніми днями в даному угрупованні проведено організаційно-штатні зміни. Відтак, в тактичному угрупованні «Алеппо» було скорочено 200 посад - передає abcd24.net.

Очікується, що після повернення скорочених військовослужбовців, вони одразу будуть направлені до районів ведення бойових дій.

Загалом, російське воєнне командування виявляє значний інтерес до військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на території Сирії та Чечні. Наразі активно проводяться заходи щодо залучення їх до складу окупаційної армії. Основні регіони де проведення мобілізаційної кампанії: Краснодарський край, Пермський край, Республіки Дагестан, Інгушетія, Калмикія. Ці дії супроводжуються потужною пропагандисткою кампанією щодо «нациського/карательного» режиму в Україні. Також вагомим залишається матеріально-фінансовий аспект, що в умовах обмежувальних санкцій США та країн заходу є відчутним для населення РФ. Підтверджується інформація, що учасників бойових дій на території України додатково мотивують можливістю покращити своє матеріальне становище за рахунок «трофеїв».


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: