Понеділок, 08 липня 2024 12:20

Британія надасть Україні нові гаубиці, катери та бульдозери

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Велика Британія анонсувала новий пакет військової допомоги до якого увійдуть ракети, артилерійські установки AS-90, бойові катери та інше озброєння.

По завершенню свого візиту до Одеси новий міністр оборони Сполученого королівства Джон Гілі анонсував черговий пакет військової підтримки для України.

До нового траншу увійшло:

250 тисяч патронів калібру 12,7 мм

90 ракет Brimstone

50 малих військових катерів для проведення річкових та прибережних операцій

40 машин розмінування

10 артилерійських установок АS-90

Підтримка раніше наданих AS-90, включаючи 32 нові стволи та інші запчастини

61 бульдозер для допомоги у створенні оборонних позицій

Міністр оборони Британії також доручив офіційним особам забезпечити протягом наступних 100 днів прискорення та повну доставку в Україну озброєння, що було виділене в рамках квітневого пакету допомоги.

Нагадаємо, що у квітні цього року Велика Британія оголосила про виділення найбільшого в історії пакету військової допомоги Україні. До нього увійшли 400 транспортних засобів, 1600 ударних та зенітних ракет, включаючи додаткові Storm Shadow.

Тоді ж Британія погодила значне посилення надводного потенціалу українських військових шляхом передачі 60 човнів, в тому числі морських рейдових та водолазних катерів, а також морські гармати до них.

Під час візиту, який збігся з українськими святкуваннями щорічного дня військово-морського флоту, міністр оборони підтвердив, що новий уряд посилить підтримку Британії.

«Як новий міністр оборони я подбаю про те, щоб ми відновили підтримку Великобританії шляхом збільшення поставок життєво важливої ​​військової допомоги», – заявив Гілі.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, також у квітні колишній міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив, що уряд розглядає можливість передати перші зразки перспективного лазерного комплексу протиповітряної оборони DragonFire Україні.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: