Субота, 17 листопада 2018 10:16

В Україні представили надпотужний сміттєвоз IVECO Trakker

Компанія АМАКО в Україні представила автомобіль, який демонструє новий підхід по збору сміття. Потужний сміттєвоз на базі IVECO Trakker вже готовий вивозити сміття з українських міст.

Сміттєвоз створений на шасі IVECO Trakker AD380T36 з колісною формулою 6 × 4, двигуном 360 к.с. і 12-ступінчастою АКПП. Шасі розрахована на повну масу до 33 т - передає autoconsulting.com.ua.

Сміттєвоз здатний перевозити до 120 м куб. твердих побутових відходів, пресувати їх з коефіцієнтом пресування 6: 1. Маса перевезених відходів - 13000 кг. Ємність основного бункера - 20 кубометрів, бункера для завантаження - 9 м куб. Бункер виготовлений з надміцної сталі Hardox Товщиною 4 - 6 мм. Завантаження - задня або верхня. Робочі цикли: автоматичний, напівавтоматичний або ручний.

Кранова-маніпуляторна установка Palfinger вантажопідйомністю 6 т дозволяє працювати з сучасними підземними бункерами місткістю до 5 м3. Виліт стріли - 10,3 м. Вантажопідйомність на вильоті - 1,42 т.

КМУ обладнана пультом дистанційного керування і дає можливість оператору контролювати процес завантаження сміття в бункер. З такою сучасною технікою є всі шанси зробити нашу країну чистішою!


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: