Четвер, 28 липня 2022 10:52

Франція почала тестувати 46-тонні вантажівки

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, уряд Франції дозволив проведення випробувань великовантажних автомобілів загальною масою 46 тонн під час комбінованих перевезень вантажів.

Указом № 2022-1045 від 25 липня (опублікований в «Офіційному віснику» 26 липня) уряд Франції запускає експеримент із використання великовантажних автомобілів масою 46 тонн із чотирма та більше осями.

Згідно з нормативним актом, випробування проходитимуть на маршрутах до/від терміналів комбінованих перевезень.

Протягом 18 місяців з моменту публікації указу за експериментом спостерігатиме Керівний комітет, призначений Міністерством транспорту Франції, який, крім управління проектом, через півроку після його закінчення має надати звіт з оцінками отриманих результатів.

У звіті будуть дані оцінки умов, в яких проводилися випробування, та їх можливі обмеження. Таким чином, буде включено кількість виконаних перевезень та, залежно від обставин, труднощі, з якими зіткнулися перевізники та дорожні адміністратори. При цьому у звіті також містяться пропозиції, спрямовані на усунення проблем, що виникли.

У звіті також буде представлено оцінку прогнозованого впливу на інфраструктуру, зокрема, на стан дорожньої мережі та інженерних споруд. Також буде розглянуто вплив даних транспортних засобів на безпеку дорожнього руху (кількість ДТП) та довкілля (викиди парникових газів).

Крім того, буде оцінено вартість використання автомобільного транспорту та потенційні наслідки зміни виду транспорту.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, Федеральний уряд Німеччини не планує збільшувати максимально допустиму загальну масу для вантажних автомобілів.
  • Інформація:    Підпишіться на новини спецтехніки:

    News: