Середа, 21 липня 2021 16:48

В рамках Women in Leadership Series відбудеться зустріч з Наталією Алюшиною

У четвер, 29 липня 2021 року, о 17:30 в рамках проєкту Women in Leadership Series – серії відвертих розмов з впливовими жінками державного сектору, бізнесу та наукової спільноти України, відбудеться зустріч із Наталією Алюшиною - Головою Національного агентства з питань державної служби України.

Наталія Алюшина поділиться особистим досвідом та розповість про виклики на шляху лідерства у державному секторі. Як завжди, у всіх учасниць буде багато часу, щоби поставити всі питання, які їх цікавлять.

Зустрічі у форматі відвертого діалогу стають традиційними і об’єднують жінок з державного сектору в безпечному та комфортному середовищі, що дозволяє їм ділитися досвідом особистого та професійного розвитку та знайомитись з іншими жінками, що прагнуть змін. А також, дають можливість зазирнути за лаштунки життя і кар’єри успішних жінок та відверто поговорити про те, які перепони доводиться долати на шляху досягнення позитивних змін у суспільстві.

Тільки обмежена кількість учасниць зможе взяти участь у заході особисто. Реєстрація на офлайн-захiд триває до 26 липня або до досягнення максимально можливої кількості учасниць в порядку реєстрації за посиланням: https://bit.ly/3wBBk4h

Учасниць, які не мають можливості приєднатися до нас офлайн, запрошуємо долучатися до онлайн-трансляції в Zoom: https://zoom.us/meeting/register/tJMldOihrT0rHdK2pSPQ9LIXkvBA_qTdW9AB

Приєднуйтеся, буде цікаво!


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: