Середа, 12 червня 2024 15:52

На #URC2024 міжнародним партнерам представили можливості екосистеми прозорого управління відновленням DREAM

Нові функції допомагають громадам покращити представленість власних проєктів відновлення, а іноземним партнерам – відбирати проєкти для підтримки.

“Екосистема DREAM посилює спроможність громад впроваджувати проєкти відновлення.

А завдяки інтеграції з Реєстром пошкодженого і знищеного майна та Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва (ЄДЕССБ), а також інтеграцією з іншими платформами DREAM забезпечує прозорість та підзвітність процедур. Переваги системи вже оцінили понад 100 українських громад, а також міжнародні фінансові організації і уряди країн-партнерів. Важливо, щоб проєкти, які отримують міжнародну підтримку, додавались в DREAM та активно наповнювались”, – зазначила заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська.

Серед нових функцій в DREAM – розділ Фінансових програм, форма контакту з громадами, зареєстрованими в DREAM, а також інтерактивна мапа проєктів відновлення.

З можливостями екосистеми ознайомились українські та закордонні політики, представники громад, бізнесу, громадянського суспільства і публічні діячі. Серед них – Федеральний міністр економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свенья Шульце.

Наталія Козловська спільно з німецькою колегою оглянула інвестиційні профілі громад України в екосистемі DREAM, актуальні проєкти відновлення і модернізації, зокрема ті, які реалізуються за підтримки уряду Німеччини, а також обговорили співпрацю у сфері відновленні.

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах Facebook, Twitter, Telegram

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: