Четвер, 28 березня 2024 13:57

Вантажівки з низькими кабінами входять в моду

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, сегмент акумуляторного транспорту не став винятком у тій моді, що додало електромобілям Powered by REE карт-бланш у вигляді дотації на понад 100 000 доларів.

Стартап із технологій електромобілів REE Automotive оголосив про отримання двох окремих сертифікатів CARB для кабіни шасі P7-C. Продажі цієї техніки розпочинаються в Каліфорнії й відразу потрапили під програму стимулювання.

Чогось подібного компанії REE Automotive ($REE) очікували, оскільки її електромобіль P7-C EV "x by wire" розвиває тему низькокабінних електромобілів для масштабного комерційного впровадження.

Два роки тому на виставці CES стартап EV вперше представив свою модульну платформу P7, розроблену з урахуванням автопарків, зокрема операторів доставлення в США.

Згодом REE показала два повністю електричні варіанти – нову кузовну вантажівку класу 3 під назвою P7-B і додаткове шасі з кабіною під назвою P7-C.

Перед початком виробництва компанія REE повідомила про десятки замовлень від комерційних клієнтів. Портфель заявок почав ще більше пухнути після недавнього демонстраційного показу електромобіля в рамках програми Work Truck Week.

Позаду у P7-C сертифікація Федеральних стандартів безпеки автомобільних транспортних засобів (FMVSS) з першими новими системами рульового керування та гальмування.

Компанія REE вже похвалилася своїм шанувальникам, що нова низька кабіна з електричним шасі має право на податкову пільгу в програмі комерційних чистих транспортних засобів IRS у США.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це дає змогу отримати податкову субсидію до 40 000 доларів США на автомобіль. REE також сповістила, що діють державні стимули Каліфорнійської ради з повітряних ресурсів (CARB), пропонуючи потенційну підтримку до 100 000 доларів США за транспортний засіб.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: