Понеділок, 07 червня 2021 11:18

В Україні випускатимуть електробуси

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія «Бас Мотор» анонсувала співпрацю з китайськими та австрійськими компаніями щодо складання електротранспорту в Україні

Підписано дистриб’юторський контракт із китайською компанією Zonson Smart Auto Corporation, яка входить в потужну корпорацію ZTE.

Угодою передбачено широкий спектр співпраці з флагманом китайської індустрії з розвитку електромобільності.

Першим етапом співпраці буде постачання демо-автобуса для тестів в Україні, що передбачено відповідною угодою з «Бас Мотор».

Новий електричний автобус відповідає всім екологічним та технічним нормам та має європейський сертифікат. Також Zonson Smart Auto Corporation розглядає можливість виготовлення електробусів з SKD/CKD комплектів на потужностях ТОВ «Бас Мотор».

Український проєкт став далеко не першим для Zonson Smart Auto Corporation у Європі. Так, нещодавно компанія заявила про вихід зі своїм новим електробусом на ринок Угорщини.

Також ТОВ «Бас Мотор» активно співпрацює з австрійською компанією ELVE, яка взяла за мету виготовляти лише електричний транспорт для міських перевезень.

Головний продукт компанії – повністю електричний міський автобус довжиною 12 метрів GTZ6129BEVR, що був розроблений для задоволення попиту європейських міст і відповідає всім вимогам щодо комфортного та безпечного перевезення пасажирів.

Електробус GTZ6129BEVR матиме батарею LiFePo4 на 299.5кВт, що забезпечить пробіг при 100% заряду до 250 км. Максимальна швидкість електробуса становитиме 70 км/год. Пасажиромісткість електробуса – 81 особа при 30 місцях для сидіння.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, електробус від ELVE матиме алюмінієвий кузов, кондиціонер та незалежну систему опалення. У конструкції електробуса передбачається використовувати вісі Kenway, рульове колесо Bosh, WABCO EBS (ABS+ASR) та електричний двигун Dana.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    News:

    Продаж спецтехніки: