Понеділок, 06 травня 2024 11:24

IVECO презентувала новий міжміський автобус Crossway Hybrid

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, після презентації автобуса Crossway Low Entry Hybrid наприкінці 2022 року компанія IVECO Bus знову оновлює модельний ряд.

Представлено м’яку гібридну версію міжміського автобуса Crossway зі звичайною підлогою. Він доступний у трьох варіантах довжини: 10,7; 12 та 13 м, у версіях POP та LINE.

Спочатку на ринок вийдуть варіанти 12 і 13 м, що працюють на природному газі, сумісному з біометаном. Нова модель вже доступна для замовлень, а перші моделі будуть доставлені до Іспанії вже у липні.

Гібридна технологія представлена коробкою передач Voith DIWA NXT у поєднанні з електродвигуном з піковою потужністю 35 кВт.

Електромотор працює як стартер і генератор, який при уповільненні та гальмуванні заряджає потужні батареї LTO (48 V), встановлені на даху. Електродвигун допомагає основному двигуну Cursor 9 під час розгону.

Автобус Crossway Hybrid випускається на заводі у Високому Міто, Чехія. Машина отримала видозмінену носову частину – зі світлодіодними фарами новим логотипом IVECO.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, з’явилися удосконалені системи допомоги водієві – ADAS відповідно до майбутніх GSR (Загальних правил безпеки), які мають набути чинності у липні 2024 року.
Інформація:

Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: