Вівторок, 12 липня 2022 11:51

Yanmar представив нові компактні екскаватори

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, мова йде про дві оновлені моделі міні-екскаваторів Yanmar SV100-2A та ViO80-1A

За ваги 8200 кг ViO80-1A є найбільшим компактним екскаватором Yanmar з нульовим виносом задньої частини. Машина оснащена 56-сильним дизельним двигуном Yanmar Tier 4 Final. До двигуна можна легко отримати доступ через відкидні дверцята в задній частині машини для щоденних оглядів та регламентного обслуговування.

Найбільший SV100-2A вагою 9800 кг оснащений 72-сильним дизельним двигуном Yanmar Tier 4 Final.

ViO80-1A має максимальну глибину копання 4,7 м, а SV100-2A має максимальну глибину копання до 5 метрів.

Обидві конструкції дають змогу ефективно працювати на тісних робочих майданчиках, наприклад, при спорудженні житлових будинків, дорожніх та комунальних роботах.

Обидва нові екскаватори оснащені режимом ECO, автоматичним гальмуванням і двошвидкісним ходом з автоматичним перемиканням передач. Режим ECO допомагає власникам економити на паливі та витратах на технічне обслуговування, знижуючи оберти двигуна та споживану потужність, коли вони не потрібні.

Двошвидкісна система автоматичного перемикання передач автоматично перемикає машини між низьким і високим діапазоном для підтримки потужності на нерівній поверхні.

Стандартне гідравлічне швидкороз'ємне з'єднання дозволяє швидко та легко змінювати навісне обладнання. За винятком видалення стопорного штифта, вся операція виконується натисканням перемикача, коли оператор сидить у кабіні.

Стандартний другий ВОМ із контролем потоку забезпечує максимальну корисність.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, система забезпечує вбудований захист від крадіжки, сповіщення про технічне обслуговування, оновлення робочого стану в режимі реального часу та щоденні звіти про роботу.
Купити техніку

Продати техніку

Оренда техніки

Підпишіться на новини спецтехніки:

News: